film izle


IMDB: 4.6/10

1 Yorum

4.286

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star6 Star7 Star8 Star (5 votes, average: 5,00 out of 8)
Loading ... Loading ...
Diş doktoru, Doktor Feinstone dişçilik işinde oldukça başarılıdır.Ayrıca aşırı titizdir. Büyük bir kliniği olan ve hergün onlarca hastanın akın akın geldiği Feinstone’un işleri başından aşkındır. Yoğun çalışırken karısı da kendisini bahçıvanla aldatmaktadır.Birgün karısını ve aşığını yakalar.Temizlikçinin çamurlu ve leş gibi elleriyle karısını okşadığını, karısının da neşe içinde çamurun içine batıp çıktığını gören Feinstone’un bobinleri o anda yanar.

Benzer Filmler

1 yorum yapılmış "Dişçi – The Dentist 1996 online film izle"
  1. izzy 15 Temmuz 2013, 18:50

    Diş hekiminden korkanlar,bu filmi izlerlerse kesinlikle diş hekimine gitmeyecekler.Psikopatlaşan bir diş hekiminin neler yapabileceğini anlatan,korkun,ağız içi görselleri ile insanı ürküten,sadistce işkencelere tanık olacağınız çok kanlı ve vahşet dolu acı verici bir korku filmi.
    Emeklerin solmasın Adminim.

    Kalitede Öncü Site…..

Online film izle, Film izle, Sinema izle, Türkçe Dublaj izle

onlinefilmsinema.com adlı sitemizde bulunan filmler, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, yahoo.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden onlinefilmsinema.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Kültür ve Sanat Siteleri SANAT-KÜLTÜR