film izle


7 Yorum

7.670

1 Star2 Star3 Star4 Star5 Star6 Star7 Star8 Star (16 votes, average: 6,94 out of 8)
Loading ... Loading ...
3. Dünya Savaşı’nın henüz sonlandığı dünyada en büyük devlet Okyanusya, günümüz Londrasının yerine kurulmuştur. Okyanusya deyim yerindeyse tam bir korku imparatorluğudur. Bu ülkede yaşayan herkes, yönetim diktesinin buyurduğu her şeye harfi harfine uymak zorundadır. Bu evrende ne kitap okumak serbesttir ne de aşık olmak… Hükümetin haberleşme ve sansür işlerinin yürütüldüğü bakanlıkta çılan Winston Smith, diğer çalışanlar gibi görevi gereğince halkı farklı yalanlarla uyutmak ve sahte gerçeklikler yaratmak zorundadır.

Benzer Filmler

7 yorum bulunmaktadır: "1984 1984 online film izle"
 1. izzy 04 Temmuz 2013, 00:20

  Çok şeyler anlatan mükemmel ötesi bir film.Tele Ekran(Big Brother Watching) medya aracılığı ile psikolojik manüpilasyon, baskı,sindirme ile tüm halkın hayatına hakim bir yönetimde yasakların delinmesi.Düşünce suçluları,aşk ve sex suçlularının(özgür düşünce yasak,sex ve aşk yasak)yasakları delerek gizli yaşamaları ve finalde gelişen olayları anlatıyor.Totaliter rejimlerin gölgesinde zavallı yaşamlar………Ağır temalı filmlerden hoşlananlara şiddetle tavsiye ederim.
  Emeğine,yüreğine sağlık arkadaşım bu alemde teksin…

  KaLiTe aSLa TeSaDüF DeĞiLDiR……….

  • Admin 04 Temmuz 2013, 12:09

   Tek değilim:) Sadece kıymet biline.:)

 2. izzy 04 Temmuz 2013, 15:23

  Arkadaşım senin yüklemiş olduğun filmler başka sitelerde yok ki, nette olmayan filmleri bulup yükleyen sensin. Ta ilk zamanlardan beri bu böyle ilkler,nadir bulunanlar,nostaljikler daima bizim sitede.Devam…..

 3. Alican 07 Temmuz 2013, 02:47

  güzel film emeği geçenlere teşekkürler. izzye katılıyorum örneğin blogmuhabbetten ne çok istek istemiştim:) çoğuda hiçbir sitede yoktu neredeyse hepsini yayınlamıştınız tekrardan teşekkürler ilginiz için adminim.

  • Admin 07 Temmuz 2013, 12:43

   Rica Ederiz Alican İnsallah Burdada Baslıcaz Basladığımız Zaman Tekrar Haberdar edıcez sızleri ..

 4. melisa kaya 25 Eylül 2013, 12:19

  bence bu film tamı tamına illuminati kazanırsa neler olabileceğini anlatıyor

 5. kaya melisa 10 Ocak 2014, 11:02

  bence bu film çeyreği çeyreğine illuminati neler olabileceğini anlatıyor.

Online film izle, Film izle, Sinema izle, Türkçe Dublaj izle

onlinefilmsinema.com adlı sitemizde bulunan filmler, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, yahoo.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden onlinefilmsinema.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Kültür ve Sanat Siteleri SANAT-KÜLTÜR